Program GM 2022

Na stiahnutie TU.

Divadelné tvorivé dielne povedú profesionáli

Milí priatelia, aj tento ročník sme si pre vás pripravili otvorené divadelné dielne, ktoré sa budú konať 18.-20.7. 2022 ako súčasť programu festivalu.

Na výber je divadelná, výtvarno-scénografická a filmová dielňa.

Prihlásiť sa môže každý divadelník od 12 rokov zaslaním vyplnenej prihlášky na gorazdovmocenok@gmail.com do 30. júna 2022.

Prihláška dielne GM 2022

Tešíme sa na Vaše prihlášky!

Gorazdov Močenok 2022

Milí priatelia,

Festival Gorazdov Močenok už 30 rokov prináša silné témy, posolstvá a krásu vyjadrenú v umení, ktoré sú pre spoločnosť mimoriadne dôležitým nástrojom na kladenie si dôležitých spoločenských, medziľudských, ale aj životných otázok.

Bližšie informácie budú priebežne zverejňované najmä na webe hlavného organizátora – OZ KREDIV (https://www.krediv.sk), hlavného organizátora – Obec Močenok (https://www.mocenok.sk) a spoluorganizátora – Farnosť Močenok (https://mocenok.fara.sk/wp/).

– organizačný výbor GM 2022 –

PRIHLASOVANIE

Prihlasovanie na tento ročník festivalu Gorazdov Močenok vykonáte vyplnením priloženej prihlášky a jej následným odoslaním na gorazdovmocenok@gmail.com do 30. júna 2022.

Prihláška súboru GM 2022

Tešíme sa na Vaše prihlášky!

Bližšie informácie budeme postupne dopĺňať na stránke www.krediv.sk, ako aj na našom Facebooku.

Tešíme sa na vás!

Organizačný výbor Gorazdov Močenok 2022

Program GM 2021

Priame prenosy sv. omší z kostola sv. Klimenta a iných predstavení

(vysielanie v okne nižšie začne vo chvíli, kedy priamy prenos prostredníctvom TV Močenok. Ak prehrávanie nefunguje, kliknite prosím sem: https://www.twitch.tv/mocenok_live)