Nemáte svoj účet? zaregistrujte sa!  |  zabudnuté heslo

KREDIV pokračuje v projekte, ktorý je venovaný solúnskym bratom

Projekt Putovanie sv. Cyrila a Metoda sa začal minulý rok v Nitre. 

V Základnej škole sv. Marka  v spolupráci s Cirkevným centrom voľného času Nitra - Klokočina pripravil päť dňovú tvorivú divadelnú dielňu. Piati lektori pripravili s 50 - timi účastníkmi časti divadelných obrazov, ktoré boli vhodné pre účinkujúcich zo základných škôl. Spoločené vystúpenie bolo v Gotickej priekope Nitrianskeho hradu.

V tomto roku sa do prípravy predstavení pridali aj študenti Gymnázia sv. Cyrila a Metoda v Nitre a dospelí účinkujúci zo súboru Gorazd Močenok a z iných obcí a miest Slovenska.

Ich vystúpenie si mohli na Nitrianskokm hrade pozrieť návštevníci osláv 1150. výročia príchodu sv. Cyrila a Metoda na naše územie. 

Fotogaléria

Diskusia (počet reakcií: 0)
Pred pridaním komentáru je potrebné sa prihlásiť.
DátumPredmetAutor
  

Poskytujeme Vám možnosť komentára k vyššie uvedenému článku, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky kontaktujte administrátora.